Rok 2015

Letos bychom moc rádi rozjeli závěrečné práce na projektu Terezín.Písničky jsou již ve fázi zkoušení a domácích nahrávkách.Ještě se hledá sbor ochotný nám v tomto projektu pomoci a bez nějž to nejde.O finanční pomoci už ani nemluvě.Stále hledáme organizaci která by tento projekt zaštítila svým bankovním účtem.

Tak snad se tento rok zadaří a CD s videoklipem spatří světlo světa.

Rok 2014

V tomto roce připravujeme realizaci projektu ve kterém bychom chtěli nahrát CD a videoklip věnované městu Terezín.

 

 

 

Rok 2013

 

14.9. 2013 Se účastníme nahrávání pokračování úspěšného CD Kamarádi Větrníčka.Kamarádi Větrníčka 2 jsou pokračováním z dílny textaře a spisovatele Ladislava Leona KREJČÍHO.

Rok 2011

22.4.2011 - Již jako formace Špacír & Jana,nahrála ve studiu FONOGRAFIK FRÝDLANT jejich prvotinu CD KVÍTKO.K tomuto projektu přispěl velkou měrou,texty i komplet písněmi Ladislav Leon KREJČÍ z AMULETU.

***

30.7.2011 - Poslední výkend v měsíci Červenci,se podařilo CD KVÍTKO za přítomnosti kmotra Ládi Leona KREJČÍHO a hosta večera Karla Charlieho PROSTIŇÁKA,pokřtít.Toto se událo v Motorestu u Památníku v Terezíně.Tímto patří velké díky všem,kterým se této slávy zúčastnily.

***

Rok 2010

V tomto roce,Špacír ještě jako samostatná jednotka,hostoval při nahrávání dvou alba skupiny AMULET-OBĚŽNICE A ŠTĚSTÍČKOVÝ AMULET.Doprovodil zde na kytaru písničku NEZVONÍ.

***

Těsná spolupráce s AMULETEM,jej přivedla k projektu Dětské nadaci s názvem KAMARÁDI VĚTRNÍČKA.Zde propůjčil svůj hlas v úvodní písni VĚTRNÍČEK a v mluvené pohádce DÁREČEK,postavě HVĚZDONÍČKA.

***

A ještě v tomto roce započal práci na svém debutovém albu KVÍTKO.Texty i komplet písněmi přispěl Ladislav Leon KREJČÍ z AMULETU a ke spolupráci získal Janu Umanovou Švehlovou.

***